Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Pojištění storna

Porovnání a uzavření pojištění storna zájezdu, poplatků a letenek online. Pojištěny jsou náklady uhrazené za zájezd, letenku a další výdaje související se zrušenou dovolenou.

Proč uzavřít pojištění storna?

Když z vážných důvodů zrušíte objednaný zájezd, ubytování, letenky a další služby spojené s dovolenou, nevyhnete se storno poplatkům. Pokud nechcete riskovat ztrátu desítek tisíc korun, sjednejte si pojištění storna.

Porovnání nabídek 2 pojišťoven

V naší kalkulačce rychle porovnáte nabídky pojištění storna od pojišťoven Allianz a AIG. Do srovnávače stačí zadat základní informace o zájezdu (počet cestujících osob, jejich věk, cenu zájezdu a datum cesty).

100% online

Pojištění storna vyřídíte online. Z výsledků srovnání stačí vybrat nejvýhodnější pojištění storna a uhradit pojistné. Pojištění storna neodkládejte, sjednat lze nejpozději následující den po zaplacení dovolené.

Pojistitelná rizika

Pojištění storna kryje řadu rizik. Zahrnuje například riziko nemoci, úrazu, smrti, výpovědi ze zaměstnání, zmeškání odjezdu kvůli nehodě či stávce, živelné události nebo nutnosti setrvání v místě bydliště po požáru.

Jak uzavřít pojištění storna online?

Online porovnání a uzavření pojištění storna je velmi jednoduché a rychlé. Vyplnění vstupních údajů v kalkulačce storna Vám zabere přibližně jednu minutu. Do úvodního formuláře stačí vyplnit základní údaje o plánované cestě. Konkrétně zadáte počet cestujících osob, jejich věk a celkovou cenu zájezdu, ubytování, letenek a dalších služeb souvisejících s dovolenou. Pro správný výpočet pojistného je nutné uvést, zda cestujete do Afghánistánu, na Kubu, Iráku nebo Súdánu nebo jestli budete cestovat pouze v České republice. Posledním údajem vstupního formuláře je datum odjezdu a návratu. Po odeslání formuláře získáte konkrétní cenové nabídky pojištění storna. Ve výsledcích srovnání uvidíte seznam pojištěných rizik a výši spoluúčasti. Vybrané pojištění si můžete ihned sjednat online. Pojištění storna si můžete uzavřít nejpozději následující pracovní den po zaplacení první zálohy nebo celkové ceny objednaných služeb.

Na pojištění storna spolupracujeme

Allianz

Blog o pojištění storna

Zámek Račice, III. etapa - Rekonstrukce Hájenky

Zámek Račice, III. etapa - Rekonstrukce Hájenky

3.1.2022

Jedná se o adaptaci stávajících nevyužívaných objektů Hájovny a Stodoly patřící k Zámku Račice-Pístovice.

eFi Obchodní galerie, Jihlava – NÁSTAVBA

eFi Obchodní galerie, Jihlava – NÁSTAVBA

20.7.2021

Multifunkční dům eFi Obchodní galerie v Jihlavě se dočká nástavby. Jedná se o developerský projekt koncernu e-Finance, a.s.

EFI Mlýn v Hodoníně u Kunštátu

EFI Mlýn v Hodoníně u Kunštátu

25.6.2021

Společnost eFi Sport Centrum, s.r.o. je vlastníkem areálu v Hodoníně u Kunštátu, jehož součástí je i stávající objekt bývalého mlýna. V areálu se nachází vodní nádrž a sportovní hřiště.

eFi Palace Hotel, Brno, třetí etapa

eFi Palace Hotel, Brno, třetí etapa

2.11.2018

Desetipodlažná přístavba, 2 podzemních a 8 nadzemních podlažích, multifunkčního areálu eFi Palace Hotel.

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému